Regulamin zamówienia

ZASADY OGÓLNE

Dokonywanie zakupów w serwisie internetowym www.aikido-ksiazka.pl jest możliwe jedynie po złożeniu zamówienia drogą email i dokonaniu wpłaty na konto.

Wysyłkę realizujemy tylko w przypadku spełnienia dwóch kryteriów zamówienia:

  • Złożenia zamówienia drogą elektroniczną na adres email: biuro@aikido.kolobrzeg.pl, tytuł email: ZAMÓWIENIE, treść wiadomości: IMIĘ I NAZWISKO lub NAZWA KLUBU, ADRES DO WYSYŁKI, JAKIE (A) KSIĄŻKI (A) – TYTUŁ (Y) I LICZBA ZAMAWIANYCH EGZ., TELEFON KONTAKTOWY, EMAIL DO KORESPONDENCJI
  • Wykonanie przedpłaty będącej sumą kwot naliczonych za zamówione książki(ę) oraz kwoty za ich przesyłkę. Poniżej znajduje się cennik przesyłek pocztowych:

Usługi pocztowe dla: „Elementarz Aikido. Metodyka Nauczania Dzieci” oraz „Bokken. Miecz w Aikido”:

Paczka pocztowa ekonomiczna – 15 zł (czas realizacji 4 dni), Paczka pocztowa priorytetowa – 16 zł (czas realizacji 2-3 dni), Paczka Ekspres – 17 zł (czas realizacji 2 dni).

Usługi pocztowe dla: Kij w Aikido. Kihon Aikijo

Paczka pocztowa priorytetowa – 14 zł (czas realizacji 2 dni), Paczka pocztowa ekonomiczna – 13 zł (czas realizacji 4 dni), Paczka Ekspres – 12,50 zł (czas realizacji 2 dni).

UWAGA: wykluczamy możliwość wysłania książek listem poleconym z powodu przekroczenia gabarytów przesyłki listowej.

Dla zamówień od 2 do 10 szt. obowiązuje cennik przesyłek jak dla Elementarza Aikido.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować pod nr tel. 608731015 (opłata zgodna z operatorem sieci) lub na email: biuro@aikido.kolobrzeg.pl

Dane do przelewu:

AAA Bartosz Ciechanowicz

Rachunek mBank: 21 1140 2004 0000 3702 3750 8507

Ul. Grochowska 3D/6, 78-100 Kołobrzeg

Regon 320008548

NIP 671-119-95-36

Prosimy o opisanie przedpłaty w tytule przelewu danymi użytymi w email „ZAMÓWIENIE” tj. wpisując:

ZAMÓWIENIE

IMIĘ I NAZWISKO lub NAZWA KLUBU

ADRES DO WYSYŁKI

JAKIE (A) KSIĄŻKI (A) – TYTUŁ (Y) I LICZBA ZAMAWIANYCH EGZ.

TELEFON KONTAKTOWY

Ceny książek:

  1. ELEMENTARZ AIKIDO. METODYKA NAUCZANIA DZIECI – 59 zł
  2. KIJ W AIKIDO. KIHON AIKIJO. TOM I – 41 zł
  3. BOKKEN. MIECZ W AIKIDO. KIHON AIKIKEN. TOM I – 52 zł

Uwaga: nie akceptujemy żadnej innej (poza przedpłatą) formy płatności. Istnieje możliwość osobistego odbioru w Kołobrzegu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (telefonicznie lub emailowo).

Oferta serwisu www.aikido-ksiazka.pl obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zamówienia spoza terytorium Polski wymagają indywidualnych ustaleń dotyczących kosztów przesyłki i sposobu dokonania płatności – w tych sprawach należy kontaktować się mailowo lub telefonicznie (tel. +48 608 731 015 lub email: biuro@aikido.kolobrzeg.pl)

Wszystkie ceny podawane w serwisie internetowym są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN).

Zamówione pozycje są przesyłane przez Pocztę Polską S.A. Serwis nie ma wpływu na czas dostawy zamówienia przez przewoźnika.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od chwili otrzymania zamówienia i dokonania płatności przelewem na wyżej wymienione konto. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10–18. Zamówienia złożone po godz. 12.00 przechodzą do realizacji na dzień następny.

Koszty wysyłki ponosi zamawiający (zależy od ilości zamawianych egzemplarzy książki) i przedstawione są tabeli.

W przypadku rezygnacji z zamówienia, jego zmiany lub reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny z przedstawicielem serwisu www.aikido-ksiazka.pl (numer telefonu wskazany w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia). Reklamację można też zgłosić, dzwoniąc pod numer 608 731 015.

REKLAMACJE

Jeżeli publikacja ma wady fabryczne (defekty techniczne) lub została uszkodzona w trakcie przesyłki, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@aikido.kolobrzeg.pl lub telefoniczny pod numerem tel. 608 731 015

Publikację niepełnowartościową mogą Państwo odesłać zwykłą przesyłką pocztową z załączonym opisem przyczyn reklamacji, fakturą będącą dowodem zakupu oraz danymi kontaktowymi: imię, nazwisko, adres, telefon, mail, nr zamówienia.

Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Klient zostanie poinformowany o rozpatrzeniu reklamacji drogą mailową.

W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji publikacja zostanie wymieniona na pełnowartościową.
Jeśli odesłanie egzemplarza pełnowartościowego będzie niemożliwe (wyczerpanie nakładu) zwrócimy Państwu pieniądze.

W przypadku uznania reklamacji zwrócimy Państwu równowartość opłaty pocztowej natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji, a pełnowartościowa publikacja zostanie przesłana na koszt serwisu www.aikido-ksiazka.pl.

ZWROTY

Jeżeli publikacja nie była używana i pozbawiona fabrycznego opakowania, kopiowana lub w żaden inny sposób zniszczona lub wykorzystana, można ją zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)

Zwracaną pozycję prosimy odesłać pocztą wraz z fakturą stanowiącą dowód zakupu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy natomiast kosztów odesłania do nas publikacji.


1 Comment

Aikido KINSEN

19 listopada, 2015 at 11:10 am

To już drugie nasze zamówienie i jak zwykle – szybko, sprawnie, profesjonalnie.
Książki bezpiecznie zapakowane i dostarczone na drugi dzień. Polecam!
Dziękuję!

Galeria Pół żartem …

Reklama

Booking.com