Zbiórka na druk nowej książki

Zbiórka na druk nowej książki

Category : 2017

LINK DO ZBIÓRKI

W niniejszej zbiórce pieniądze zbierane są na wydruk i publikację książki o tematyce aikido. Dotychczas żadne z wydawnictw nie podjęło się realizacji dwóch wcześniejszych naszych pozycji. Głównym powodem odmowy (według wydawnictwa) jest zbyt mały odbiór potencjalnych czytelników, czyli prościej mówiąc temat jest niszowy i nie opłaca się!

Uważamy, że sztuka aikido nie zasłużyła na tak płytkie traktowanie. Nie zgadzamy się z tezą o braku zainteresowania i idziemy pod prąd wszelkim ograniczeniom. Dotychczas osiągnęliśmy już część marzeń, bo udało się już wydać dwie książki: „Elementarz Aikido. Metodyka Nauczania Dzieci”, oraz „Kij w Aikido. Kihon Aikijo”. Obie pozycje mimo braku wiary polskich wydawnictw, okazały się sukcesem wydawniczym i cieszą się dobrą opinią wśród pasjonatów aikido.

Poniżej filmowe prezentacje obu książek:

W 2018 roku pragniemy wydać naszą trzecią książkę o roboczym tytule: „Bokken w Aikido”. Niestety zmuszeni jesteśmy własnymi siłami realizować naszą pasję do japońskiej sztuki walki aikido. Dziś jedyne co nas ogranicza to środki finansowe. Potrzebujemy więc pieniędzy od sponsorów i darczyńców do realizacji pomysłu (m.in.: skład, sesje fotograficzne, korekty i wydruk). W sumie kwota znacznie wykroczy poza 10 tyś zł. To co uda się zebrać zostanie dołączone do ostatecznych kosztów produkcji książki.

Z naszej strony najbardziej hojnym darczyńcom oferujemy reklamę ich firmy lub produktu na stronach naszej publikacji.

Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy, w imieniu tysięcy osób związanych z aikido.  Domo arigato!

Prezentacja sztuki aikido w dynamicznym ujęciu:


Galeria Pół żartem …

Reklama

Booking.com
%d bloggers like this: